loading

Salon Opel DELTA Plus w Chorzowie to jeden z najlepszych i najbardziej profesjonalnych śląskich salonów samochodowych. Firma działa od 2001 roku. Na imponującej powierzchni 13 tys. metrów kwadratowych mieści się:
 

  • ekskluzywny salon,
  • serwis zapewniający usługi gwarancyjne i pogwarancyjne,
  • warsztat blacharsko-lakierniczy,
  • stacja kontroli pojazdów,
  • sklep z oryginalnymi częściami zamiennymi,
  • myjnia

 

 

W naszym salonie Opel DELTA Plus w Chorzowie prowadzimy sprzedaż samochodów nowych oraz używanych. Istnieje możliwość pozostawienia auta w rozliczeniu lub wstawienia w komis. Szeroki wachlarz oferowanych usług, dogodna lokalizacja a przede wszystkim fachowość regularnie podnoszacej swe kwalifikacje obsługi, sprawiają, że grono stałych klientów Opla w Chorzowie wciąż wzrasta.

 

Osoby, które nie mają możliwości, by dotrzeć do placówki osobiście mogą liczyć na wizytę przedstawiciela salonu w domu lub w firmie. Konsultanci ds. sprzedaży pomogą Państwu w wyborze modelu samochodu spełniającego wszystkie oczekiwania pod kątem bezpieczeństwa, kolorystyki, wersji silnikowej, wyposażenia dodatkowego oraz oczywiście ceny. Służymy Państwu pomocą w wyborze najkorzystniejszej formy zakupu samochodu (leasing, kredyt, samochód pozostawiony w rozliczeniu) oraz zapoznamy z warunkami ubezpieczenia zakupionego przez Państwa samochodu.

 

Wszelkie pytania i uwagi dotyczące nowych samochodów prosimy kierować na adres obsługiwany przez pracowników Opla w Chorzowie: informacja@deltaplus.pl

Do góry