loading
  • Opel Corsa-e GS Line: samochodów elektryczny o sportowym charakterze
  • Już dostępna: wersję GS Line można zamawiać do produkcji
  • Szeroki wybór: gama wersji wyposażenia zaspokoi zróżnicowane gusta
  • Free2Move Lease: Corsa-e w leasingu z pakietem serwisowym już za 1 189 zł netto miesięcznie

 

 Opel poszerza ofertę w pełni elektrycznej Corsy-e Rüsselsheim/Warszawa. Opel Corsa-e to w pełni funkcjonalny w codziennym użytkowaniu samochód elektryczny dla każdego, o zasięgu eklektycznym nawet do 337 km, zgodnie z WLTP[1]. Teraz polscy klienci będą mieli jeszcze większy wybór wariantów tego modelu – marka Opel rozszerza swoją ofertę Corsy-e o wersję wyposażenia GS Line, nadającą jej jeszcze bardziej sportowego charakteru, na którą już można składać zamówienia.

Corsa-e już w podstawowej wersji Edition wyposażona jest w standardzie w automatyczną i zdalnie sterowaną klimatyzację, elektryczny hamulec postojowy, bezkluczykowy system uruchamiania silnika, system multimedialny z radiem i 7‑calowym ekranem dotykowym kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto oraz cyfrowy kokpit. Dopłaty nie wymagają również, między innymi, alarm przedkolizyjny z funkcjami hamowania awaryjnego i rozpoznawania pieszych, aktywny asystent pasa ruchu, system rozpoznawania znaków drogowych i tempomat.

Corsa-e GS Line oferuje ponadto dynamiczne, 16-calowe felgi ze stopu aluminium, sportowe fotele dla kierowcy i pasażera z przodu, aluminiowe nakładki na pedały, czarną podsufitkę i charakterystyczne zderzaki o sportowej stylistyce jako standard.

Wersja wyposażenia GS Line idealnie współgra z charakterem w pełni elektrycznej Corsy-e, która dzięki mocy 100 kW (136 KM) i dostępnych natychmiast 260 Nm maksymalnego momentu obrotowego wyróżnia się elastycznością, zwrotnością i dynamicznymi osiągami. Corsa‑e przyspiesza od 0 do 50 km/h w zaledwie 2,8 sekundy, a do 100 km/h rozpędza się w 8,1 sekundy, dorównując pod tym względem samochodom sportowym.

„Nowa wersja wyposażenia GS Line podkreśla sportowy wygląd Corsy-e. Idealnie pasuje do dynamiki jazdy tego w pełni elektrycznego modelu. Corsa-e to po prostu ekscytujące miejskie auto, zapewniające dużą dawkę emocji bez emisji spalin.” – mówi Jacek Górski, dyrektor marki Opel w Polsce.

Dla tych, którzy przedkładają elegancję ponad sportowy wygląd, doskonałym wyborem będzie wersja wyposażenia Elegance. Corsa‑e Elegance jest równie bogato wyposażona, co wersja GS Linie, a skierowana jest przede wszystkim do osób, preferujących elegancki, ale nieco subtelniejszy styl. Wersję Elegance wyróżniają chromowe dodatki zarówno we wnętrzu samochodu, jak i na zewnątrz, a także gustowna tapicerka z komfortowymi siedzeniami obszytymi tkaniną łączoną ze skórą syntetyczną. Ponadto wersję tę wyróżnia oświetlenie ambientowe wnętrza, podłokietnik kierowcy oraz jasna podsufitka. Nowa generacja Corsy jest także jednym z najlepiej wyposażonych samochodów pod względem bezpieczeństwa w swoim segmencie.

 Opel poszerza ofertę w pełni elektrycznej Corsy-eDla klientów indywidualnych na polskim rynku, marka Opel przygotowała Corsę-e w specjalnej wersji Color Edition. Model ten spełnia kryteria dofinansowania samochodów elektrycznych w ramach programu dopłat do elektrycznych samochodów osobowych „Zielony Samochód” Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej[2].

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz firm Free2Move Lease przygotowało atrakcyjną ofertę na Corsę-e w leasingu z pakietem serwisowym już za 1 189 zł netto miesięcznie[3].

 

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

 


[1] Zasięg ustalono według procedury testowej WLTP (rozporządzenie (WE) nr 715/2007, rozporządzenie (WE) nr 2017/1151). Rzeczywisty zasięg może się różnić w zależności od codziennych warunków i takich czynników, jak indywidualny styl jazdy, charakterystyka trasy, temperatura zewnętrzna, a także korzystanie z ogrzewania i klimatyzacji oraz funkcji wstępnego rozgrzewania lub schładzania wnętrza na postoju.

[2] O dofinansowanie będzie można ubiegać się po otwarciu kolejnych naborów wniosków do NFOŚiGW. Dostępność dofinansowania uzależniona jest od poziomu wykorzystania budżetu programu. Szczegółowe informacje na temat kryteriów przyznawania dopłat do samochodów elektrycznych i zasad działania programu „Zielony Samochód” znajdują się na stronach Ministerstwa Klimatu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

[3] Miesięczna rata najmu netto dla modelu Corsa-e Edition 136 KM AT w cenie 106 496 zł netto z opłatą wstępną 20% oraz całkowitym limitem przebiegu 45 000 km w okresie 36-miesięcznej umowy. W raty wliczona jest rejestracja pojazdu, serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny w ramach wskazanego łącznego limitu kilometrów, z możliwością dodania do miesięcznej opłaty jednego kompletu opon zimowych. Rata nie zawiera obligatoryjnego ubezpieczenia wieloletniego PZU. Szczegółowy opis całej oferty promocyjnej dostępny jest na stronie www.opel.pl lub u Dealerów marki Opel.

Do góry