loading
  • Wakacyjna okazja: Opel Astra od ręki już za 61 900 zł[1]
  • Efektywny współpracownik: Opel Astra dla firm już od 620 zł netto miesięcznie w leasingu Free2Move Lease[2]

 

 Wyjątkowy Tydzień Opla AstryWarszawa. Koniec wakacji, to nie tylko ostatni moment na zaplanowanie wypoczynku oraz czerpanie przyjemności z relaksujących, słonecznych i ciepłych dni kończącego się lata. Dzięki specjalnej akcji promocyjnej niemieckiego producenta, jest to również idealny czas na wybór jednego z najbardziej popularnych w Polsce kompaktów – Opla Astry. 

Już w najbliższy weekend, w autoryzowanych salonach marki Opel, rozpoczyna się trwający do 29 sierpnia, Tydzień Opla Astry. W jego trakcie klienci będą mogli zapoznać się z tym bardzo ekonomicznym w codziennym użytkowaniu modelem oraz skorzystać z wyjątkowych okazji, wybierając odpowiedni dla siebie samochód w korzystnej cenie. Autoryzowani dealerzy marki Opel dysponują szeroką ofertą samochodów dostępnych od ręki, a Opla Astrę można będzie kupić już za 61 900 zł[1]. Wybór odpowiedniego samochodu ułatwia wyszukiwarka samochodów dostępnych od ręki w Wirtualnym Salonie Opla. Ponadto marka Opel przygotowała bardzo atrakcyjną propozycję dla przedsiębiorców – Astra w leasingu Free2Move Lease jest teraz dostępna już od 620 zł netto miesięcznie[2].

„Produkowana w Polsce Astra to samochód znany ze swojej jakości. Dzięki nowej gamie dynamicznych i ekonomicznych silników, obejmującej jednostki benzynowe oraz wysokoprężne, model ten wyróżnia się wyjątkowo konkurencyjnym zużyciem paliwa. Tydzień Opla Astry to świetna okazja na zakup tego samochodu – cenionego przede wszystkim za świetne połączenie komfortu, właściwości jezdnych i nowoczesnych technologii z niskimi kosztami użytkowania” – powiedział Jacek Górski, dyrektor generalny marki Opel w Polsce. 

Najnowsza generacja kompaktowego modelu Opla, to najbardziej wydajna Astra w historii. Dzięki nowoczesnym silnikom i przekładniom wyznacza ona standardy niskiej emisji i zużycia paliwa, plasując się pod tym względem w czołówce klasy kompaktowej.

 

Niniejsza informacja jest aktualna na dzień publikacji. Specyfikacja techniczna opisywanych modeli, akcesoriów oraz usług może ulec zmianie. Niektóre modele, elementy wyposażenia, akcesoria oraz usługi i funkcje mogą być dostępne i działać tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą.

 


[1] Wszystkie ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi z VAT w Polsce. Szczegółowe informacje dotyczące dostępnych modeli znajdują się u autoryzowanych dealerów marki Opel oraz na stronie: https://www.opel.pl/

[2] Oferta Free2Move Lease jest skierowana do przedsiębiorców. Kalkulację raty miesięcznej w wysokości 620 zł netto sporządzono dla modelu Astra Hatchback GS Line 1.2 Turbo 110 KM, rok produkcji 2020, w cenie 67 602 zł netto. Miesięczna rata najmu netto z opłatą wstępną 11,83%, całkowitym limitem przebiegu 45 000 km w okresie 36-miesięcznej umowy. W raty wliczona jest rejestracja pojazdu, serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny w ramach wskazanego łącznego limitu kilometrów, z możliwością dodania do miesięcznej opłaty jednego kompletu opon zimowych. Rata nie zawiera obligatoryjnego ubezpieczenia wieloletniego PZU. Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są u autoryzowanych dealerów marki Opel oraz na stronie: https://www.opel.pl/

Do góry