loading

Wyjątkowe wzornictwo.

Oto Opel Vivaro zaprojektowany, aby przyciągać uwagę elegancją i wszechstronną funkcjonalnością.

Opel Vivaro - Stylowy, a wytrzymały

Stylowy, a wytrzymały

Charakterystyczne dla Opla elementy stylistyki to między innymi:

  • Chromowane logo Opla z przodu i z tyłu
  • Światła do jazdy dziennej w kształcie skrzydła
  • Profil boczny z przetłoczeniem o motywie ostrza
  • Wypukłe przetłoczenie na masce
  • Chromowane elementy ozdobne przednich świateł
Opel Vivaro - Twoja wizytówka na czterech kołach

Twoja wizytówka na czterech kołach

Choć nie da się jej dostrzec na pierwszy rzut oka, sprawność i wydajność leżą w jego naturze. To co zdecydowanie przyciąga wzrok to mocno osadzona sylwetka, zdradzająca jego ponadprzeciętne możliwości. Komfort podczas długich podróży zwiększa wysoka pozycja siedząca kierowcy, wysoka linia dachu oraz duża szyba przednia zapewniająca optymalną widoczność.

Udoskonalona i uwydatniająca wysoką jakość stylistyka Vivaro podkreśla wartości, którymi kierujesz się w biznesie. Na nadwoziu nie zabraknie również miejsca na logo Twojej firmy. Opel Vivaro sprawdzi się jako jej wizytówka.

W przestronnej, pełnej światła, po prostu wygodnej kabinie, kolory elementów wykończenia i materiały tapicerek sprawiają, że wnętrze Opla Vivaro prezentuje się stylowo i odzwierciedla wysoką jakość. To świetne miejsce do prowadzenia biznesu: ergonomiczne i w pełni skomunikowane ze światem zewnętrznym.

Opel Vivaro - Pakiet Tourer

Pakiet Irmscher Tourer

Opel we współpracy z renomowaną firmą Irmscher przygotował ekskluzywny pakiet wyposażenia nadwozia i wnętrza Tourer, dostępny dla wszystkich wersji Vivaro. Dodatkowe elementy skórzane i welurowe w kabinie oraz przedziale pasażerskim pozwolą każdemu podróżującemu poczuć się VIP-em. Z kolei 17” obręcze aluminiowe „Wave Star” jeszcze bardziej wyróżnią Twoją mobilną wizytówkę firmy.

Szczegółowych informacji o pakiecie Tourer udzielają Dealerzy marki Opel.

Dealer podejmuje starania w celu zapewnienia by zawartość niniejszej witryny internetowej (“Witryna”) była dokładna i aktualna oraz nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakąkolwiek szkodę wynikłą z polegania na zawartości Witryny. Z uwagi na stały rozwój produktów, Opel Poland Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Opel zastrzegają sobie w każdej chwili prawo do wprowadzenia zmian m.in. w zakresie oferowanych modeli, kolorów, budowy, specyfikacji, wyposażenia i cen. Cenniki modeli i promocje przedstawione na niniejszej stronie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i są publikowane jedynie dla celów informacyjnych. Indywidualne uzgodnienie właściwości, ceny i specyfikacji technicznej pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu zawieranej z Dealerem marki Opel. Niektóre informacje znajdujące się w Witrynie mogą nie być dokładne z uwagi na mogące wystąpić zmiany w specyfikacji produktów po ich wprowadzeniu na rynek. Niektóre elementy wyposażenia opisane lub zaprezentowane w Witrynie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. W związku z powyższym seryjnie produkowane pojazdy dostępne w ofercie Dealerów marki Opel mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciach. Niektóre z opcji wyposażenia dodatkowego, składają się z kilku połączonych elementów (np. reflektory biksenonowe AFL+ zawierają również spryskiwacze reflektorów czy światła dzienne LED), mogą zawierać w swoim opisie również te elementy, które stanowią już wyposażenie standardowe wyższej wersji wyposażeniowej danego modelu. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji danego produktu w wybranym kraju należy kontaktować się z właściwym Dealerem marki Opel.